O Nas

  Centrum Kształcenia Wiedza dla Wszystkich

  Centrum Kształcenia "Wiedza dla Wszystkich" to placówka istniejąca od 1999 roku zatrudniająca około 50 pracowników. Prowadzi szeroką działalność kursów, zajmując się m.in. organizacją kursów przygotowawczych do egzaminów eksternistycznych z zakresu szkoły średniej (technikum budowlane, ekonomiczne,i gastronomiczne) oraz policealnej (na kierunkach: technik ekonomista, technik rachunkowoci, technik organizacji usług gastronomicznych). Oprócz kursów przygotowawczych do egzaminów eksternistycznych organizuje i prowadzi kursy z tzw. wolnego naboru w zależności od zapotrzebowania słuchaczy indywidualnych (m.in. "barman", "kelner", "podstawy obsługi komputera", "podstawowe zasady higieny")

  Posiadamy odpowiednią bazę dydaktyczną o łącznej powierzchni 344 m2 i zasoby kadrowe do podejmowania różnego typu przedsięwzięć mających na celu wprowadzanie innowacji i ulepszeń wykształceniu zawodowym pod kątem zmieniającego się europejskiego rynku pracy.

  dsc 0002dsc 0003dsc 0003

  Centrum jest placówką oświatową i prowadzi szkolenia dla dorosłych. Pomagamy uzupełnić wykształcenie w zakresie Szkoły średniej i Policealnej. prowadzimy kursy językowe. Przeprowadzamy egzaminy EDCL. Realizujemy projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w celu przeciwdziałania bezrobociu.

  Centrum od początku założenia w 1999 roku rozwija swoją bazę edukacyjną. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie dostępu do wiedzy. Dysponując wykwalifikowaną kadrą nauczycielską i doskonałymi pomocami naukowymi realizujemy cele edukacyjne na najwyższym poziomie.

  Jesteśmy placówką z tradycjami, jednak w doskonały sposób potrafimy realizować nasze zamierzenia w chwili obecnej. Wykorzystując dotacje unijne śmiało spoglądamy w przyszłość.

  W Centrum Kształcenia zdobędziesz nowy zawód, lub rozwiniesz swoje umiejętności. Przyjdź do nas, a pomożemy Ci uzupełnić wykształcenie i podwyższyć swoje kwalifikacje. Dysponujemy szeroką ofertą kursów zawodowych, którę wciąż poszerzamy.

  centrum

  Powrót na górę